RN732BTTD5830B25
MFR.Part #
RN732BTTD5830B25
JLCPCB Part #
C5863750
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS