RN732BTTD5762D25
MFR.Part #
RN732BTTD5762D25
JLCPCB Part #
C4314479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS