RN732BTTD5762B10
MFR.Part #
RN732BTTD5762B10
JLCPCB Part #
C4168357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS