RN732BTTD5760F100
MFR.Part #
RN732BTTD5760F100
JLCPCB Part #
C4090962
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS