RN732BTTD5760D10
MFR.Part #
RN732BTTD5760D10
JLCPCB Part #
C4264040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS