RN732BTTD5760B50
MFR.Part #
RN732BTTD5760B50
JLCPCB Part #
C3924804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS