RN732BTTD5760A25
MFR.Part #
RN732BTTD5760A25
JLCPCB Part #
C4161774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS