RN732BTTD56R2F50
MFR.Part #
RN732BTTD56R2F50
JLCPCB Part #
C3972463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS