RN732BTTD56R2C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD56R2C50
JLCPCB Part #
C4329118
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS