RN732BTTD56R0F50
MFR.Part #
RN732BTTD56R0F50
JLCPCB Part #
C4237880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS