RN732BTTD56R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD56R0F25
JLCPCB Part #
C4221047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS