RN732BTTD5691F10
MFR.Part #
RN732BTTD5691F10
JLCPCB Part #
C5863748
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.69kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS