RN732BTTD5691A10
MFR.Part #
RN732BTTD5691A10
JLCPCB Part #
C4174472
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.69kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS