RN732BTTD5690F50
MFR.Part #
RN732BTTD5690F50
JLCPCB Part #
C4103117
Description
-55℃~+155℃ 125mW 569Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS