RN732BTTD5690F10
MFR.Part #
RN732BTTD5690F10
JLCPCB Part #
C4097884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 569Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS