RN732BTTD5690A05
MFR.Part #
RN732BTTD5690A05
JLCPCB Part #
C3965047
Description
-55℃~+155℃ 125mW 569Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS