RN732BTTD5622F50
MFR.Part #
RN732BTTD5622F50
JLCPCB Part #
C4249566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS