RN732BTTD5622B25
MFR.Part #
RN732BTTD5622B25
JLCPCB Part #
C3956402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS