RN732BTTD5620F50
MFR.Part #
RN732BTTD5620F50
JLCPCB Part #
C4187516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS