RN732BTTD5620F10
MFR.Part #
RN732BTTD5620F10
JLCPCB Part #
C3986458
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS