RN732BTTD5620B25
MFR.Part #
RN732BTTD5620B25
JLCPCB Part #
C4198323
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS