RN732BTTD5603D50
MFR.Part #
RN732BTTD5603D50
JLCPCB Part #
C4327643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS