RN732BTTD5602D10
MFR.Part #
RN732BTTD5602D10
JLCPCB Part #
C3932068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS