RN732BTTD5602B25
MFR.Part #
RN732BTTD5602B25
JLCPCB Part #
C4149553
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS