RN732BTTD5600B50
MFR.Part #
RN732BTTD5600B50
JLCPCB Part #
C4331374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS