RN732BTTD5600B25
MFR.Part #
RN732BTTD5600B25
JLCPCB Part #
C4340968
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS