RN732BTTD5600B10
MFR.Part #
RN732BTTD5600B10
JLCPCB Part #
C4217298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS