RN732BTTD5563D100
MFR.Part #
RN732BTTD5563D100
JLCPCB Part #
C3960602
Description
-55℃~+155℃ 125mW 556kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS