RN732BTTD5562B10
MFR.Part #
RN732BTTD5562B10
JLCPCB Part #
C4164801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 55.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS