RN732BTTD5561B10
MFR.Part #
RN732BTTD5561B10
JLCPCB Part #
C4330203
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS