RN732BTTD54R9D50
MFR.Part #
RN732BTTD54R9D50
JLCPCB Part #
C3961544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS