RN732BTTD54R9D100
MFR.Part #
RN732BTTD54R9D100
JLCPCB Part #
C4299037
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS