RN732BTTD54R9C25
MFR.Part #
RN732BTTD54R9C25
JLCPCB Part #
C4012727
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS