RN732BTTD5493B50
MFR.Part #
RN732BTTD5493B50
JLCPCB Part #
C4145295
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS