RN732BTTD5492B25
MFR.Part #
RN732BTTD5492B25
JLCPCB Part #
C5885391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS