RN732BTTD5491F25
MFR.Part #
RN732BTTD5491F25
JLCPCB Part #
C4202451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS