RN732BTTD5491B25
MFR.Part #
RN732BTTD5491B25
JLCPCB Part #
C4265365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS