RN732BTTD5423F50
MFR.Part #
RN732BTTD5423F50
JLCPCB Part #
C4145245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 542kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS