RN732BTTD5423C50
MFR.Part #
RN732BTTD5423C50
JLCPCB Part #
C4067606
Description
-55℃~+155℃ 125mW 542kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS