RN732BTTD5421D50
MFR.Part #
RN732BTTD5421D50
JLCPCB Part #
C4188878
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS