RN732BTTD5421A25
MFR.Part #
RN732BTTD5421A25
JLCPCB Part #
C3932860
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS