RN732BTTD53R0D100
MFR.Part #
RN732BTTD53R0D100
JLCPCB Part #
C4212644
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS