RN732BTTD5361F100
MFR.Part #
RN732BTTD5361F100
JLCPCB Part #
C4315758
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS