RN732BTTD5361D100
MFR.Part #
RN732BTTD5361D100
JLCPCB Part #
C7293098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS