RN732BTTD5361A05
MFR.Part #
RN732BTTD5361A05
JLCPCB Part #
C3940410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS