RN732BTTD5360B10
MFR.Part #
RN732BTTD5360B10
JLCPCB Part #
C3918146
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS