RN732BTTD5303F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5303F25
JLCPCB Part #
C3931250
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 530kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS