RN732BTTD5302D100
MFR.Part #
RN732BTTD5302D100
JLCPCB Part #
C4201172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS