RN732BTTD5302B10
MFR.Part #
RN732BTTD5302B10
JLCPCB Part #
C4078753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS