RN732BTTD5301F10
MFR.Part #
RN732BTTD5301F10
JLCPCB Part #
C4305954
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS